Studniówka 2017

14 stycznia 2017 roku o godz. 19.00 w pięknie przystrojonej sali gimnastycznej ZSP nr 2 rozpoczął się bal studniówkowy.

Dyrekcję szkoły, grono pedagogiczne, tegorocznych maturzystów, gości oraz rodziców - powitali prowadzący oficjalną część studniówki – Wiktoria Urbaniak z klasy III LPA i Tobiasz Lis z klasy III LPB. Oficjalnego otwarcia balu dokonał dyrektor szkoły – pan Witold Bierła, po czym, zgodnie z tradycją, odtańczono poloneza.

Nie zabrakło serdecznych podziękowań od uczniów ostatnich klas szkół średnich, skierowanych do dyrekcji szkoły, pedagogów oraz niezastąpionych - jak zwykle - rodziców. W imieniu maturzystów głos zabrała uczennica klasy IV TF – Aleksandra Piechowiak.

Następnie, klasy maturalne: III LPA, III LPB, III LW, IV TF, IV TEN, IV TS i IV THM - zaproszone zostały do odebrania z rąk wychowawców koniczynek, które są symbolem powodzenia podczas egzaminu maturalnego.

Trudno byłoby wyobrazić sobie studniówkę bez pamiątkowych fotografii. Nasi maturzyści - kwintesencja młodości i piękna – pragnęli w ten sposób zatrzymać ulotną chwilę, ten wyjątkowy dla nich czas.

W szampańskich nastrojach – wszyscy bawili się niemal do świtu.

Już za 100 dni – na egzaminie dojrzałości - cała „dwójka” będzie trzymać za Was kciuki. Życzymy powodzenia!

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!