Warsztaty językowo-kulturowe BRIT UP!

Przyjmujemy zapisy na wyjazd do Warszawy na całodniowe warsztaty prowadzone po angielsku przez ekspertów British Council.

Zapraszamy w szczególności uczniów klas drugich liceum oraz trzecich technikum (mile widziane również osoby z pozostałych klas) do udziału w pasjonujących i interaktywnych warsztatach językowo-kulturowych organizowanych w British Council w Warszawie.

Wybrana ścieżka edukacyjna: Top tips for Matura exam, czyli jak skutecznie zdać maturę z angielskiego.

Udział w warsztatach gwarantuje uczniom:

• całodzienny aktywny kontakt z żywym językiem angielskim,
  • przełamanie blokady w używaniu języka angielskiego poza szkołą,
  • nową, ciekawą i praktyczną wiedzę, która pomoże lepiej przygotować się do różnych egzaminów z języka angielskiego,
  • niezależny i wiarygodny raport językowy British Council, określający ich obecny poziom językowy.

Program warsztatów:

Warsztaty trwają od godz. 09:45 do 15:00 i obejmują:

• komputerowy test Aptis for Teens,
  • wybrany moduł warsztatów.

Klasy powyżej 20 osób dzielimy na 2 grupy.

Aptis for Teens to komputerowy test z języka angielskiego przygotowany przez British Council z myślą o młodzieży w wieku 13–18 lat, zapewniający szybką i wiarygodną ocenę umiejętności językowych.

Koszt warsztatów.

Cena całodziennego warsztatu w British Council (dla grup od 15 osób) wynosi 95 zł brutto/osobę.

Cena uwzględnia:

• udział w warsztatach kulturowych prowadzonych przez ekspertów British Council,
  • przeprowadzenie testu Aptis for Teens,
  • oficjalny raport British Council z testu Aptis for Teens dla uczniów,
  • poczęstunek zapewniony przez British Council.

Termin: do ustalenia.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapytaj o szczegóły p. Annę Muszyńską lub p. Natalię Danielczyk.