Nowa fryzura na Dzień Kobiet

GaleriaEfektowne loki, fantazyjne upięcia, uczesania z prostych włosów to fryzury, które uczniowie klas fryzjerskich wykonywali 8 marca z okazji Dnia Kobiet w auli naszej szkoły. W tym dniu każda dziewczyna mogła zmienić swoje uczesanie. Z możliwości skorzystało 75 uczennic. Korzyści były obopólne. Adepci fryzjerstwa szkolili swoje umiejętności, a dziewczęta zyskały nowy image.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!