Uczyli się, jak sprawić, aby włosy lśniły pięknym blaskiem

15 marca 2017 r. odbyło się szkolenie fryzjerskie poświęcone koloryzacji włosów, prowadzone przez trenerkę fryzjerstwa panią Patrycję Żak.

Szkolenie praktyczne zostało wykonane w pracowni fryzjerskiej. W role modelek wcieliły się uczennice naszej szkoły, które odważyły się na wiosnę zmienić kolor włosów. Nowy image uwzględniał typ urody dziewcząt.

Teoretyczna część szkolenia odbyła się w auli szkolnej. Uczestniczyli w niej uczniowie i uczennica klas I i II zasadniczej szkoły zawodowej w zawodzie fryzjer oraz kas I i II technikum usług fryzjerskich.  Pani Patrycja Żak zaprezentowała słuchaczom prezentację  „Gry światła. Mistrzowskie blondy”. Jak na profesjonalne szkolenie przystało, nie zabrakło serwisu kawowego.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd