Gimnazjaliści poznawali tajemnice elektroniki

Galeria16.03 w naszej szkole odbyły się warsztaty elektroniczne dla gimnazjalistów. Chętni uczniowie mogli poznać tajniki sztuki elektroniki. Pod okiem nauczycieli przedmiotów zawodowych panów: Przemysława Fatygi oraz Grzegorza Klonowskiego samodzielnie budowali urządzenia elektroniczne, testowali ich działanie, lokalizowali usterki w sprzęcie elektronicznym i dokonali wymiany uszkodzonej matrycy w laptopie, a przede wszystkim dobrze się bawili.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd