Zapraszamy na II Bieg Pamięci

13 kwietnia jest Dniem pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej. W tym dniu, o godz. 20.00 rozpocznie się II Bieg Pamięci. Bieg, którego celem jest uczczenie pamięci policjantów, żołnierzy, strażaków i wszystkich mieszkańców powiatu jarocińskiego zamordowanych strzałem w tył głowy w 1940 roku.

Organizatorzy biegu: Komenda Powiatowa Policji w Jarocinie oraz amatorska grupa Biegacze Jarocin zapraszają do udziału w II Biegu Pamięci. Trasa biegu to ok. 4 kilometry. Biegacze startują z miejsca, gdzie przed wojną mieściła się KPPP w Jarocinie, skrzyżowanie ul. Kościuszki z ul. Paderewskiego. Następnie biegną do Parku im. majora Ostroroga - Gorzeńskiego (ul. Śródmiejska), potem do jednostki wojskowej (przed wojną stacjonował tam 68 pp) i na plac przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2. Bieg kończy się na ul. Żwirki i Wigury przy pomniku martyrologii Sybiraków.

Na bieg można zabrać biało-czerwone flagi oraz pochodnie. Ci, którzy nie czują się na silach, mogą uczestniczyć razem z biegaczami w Apelu Pamięci przy pomniku na ul. Żwirki i Wigury. (ok. godz. 20.45)

Bieg odbywać się będzie chodnikami.

Wszyscy, którzy chcą wziąć udział w biegu mają zgłaszać się do Marzeny Kościelniak.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!