Norbert Aleksandrzak najlepszym strzelcem „dwójki”

21 marca 2017 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Jarocinie odbył się finał I Szkolnego Turnieju Strzeleckiego. W poszczególnych etapach zawodów uczestniczyło blisko 250 uczniów naszej szkoły.

Zakwalifikowani do ścisłego finału uczniowie mieli możliwość rywalizowania się na nowej, w pełni  zautomatyzowanej strzelnicy jarocińskiego komisariatu. Najlepszych 18 „strzelców wyborowych” naszej szkoły sprawdziło swoje umiejętności w obecności policjantów, łącząc współzawodnictwo z dobrą zabawą. Każdy z uczestników oddał po jednym strzale próbnym i 5 strzałach konkursowych.

 Do wyłonienia  laureatów konieczna była jednak dogrywka, którą musieli rozegrać czterej najlepsi snajperzy. Taki sam wynik punktowy po pierwszej rundzie  uzyskali:  Norbert Aleksandrzak z klasy III THM i Wojciech Mehr z  klasy   II LOW oraz  Paweł Bryl z IV THM i  Szymon Rzepka z II TM.

Ostatecznie pierwsze miejsce wywalczył Norbert Aleksandrzak, wyprzedzając Wojciecha Mehra, a trzecie miejsce „wystrzelał” Szymon Rzepka.

Nagrody w postaci dyplomów, bonów i pamiątkowych pucharów, zwycięzcy otrzymali z rąk dyrektora ZSP nr 2 w Jarocinie,  p. Witolda Bierły oraz przedstawicieli  jarocińskiej policji.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!