O Konkursie Klas Policyjnych w TVP 3 Poznań

21 i 22 kwietnia odbędzie się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie IV Turniej Klas Policyjnych Województwa Wielkopolskiego im. asp. Jana Kubiaka pod honorowym patronatem m.in. Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu, Wojewody Wielkopolskiego, pana Zbigniewa Hoffmanna, Wielkopolskiej Kurator Oświaty, p. Elżbiety Leszczyńskiej Starosty Jarocińskiego, p. Teodora Grobelnego, Burmistrza Jarocina, pana Adama Pawlickiego oraz przy wparciu Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie.

Wydarzenie to zostało zapowiedziane na Atenie TVP 3 w Poznaniu w programie Wielkopolska Warta Poznania 18 kwietnia. Do poznańskiego studia TVP zaproszeni zostali dyrektor naszej szkoły, p. Witold Bierła, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie, młodszy aspirant Agnieszka Zaworska oraz uczennica klasy III LPB, Dominika Juszczak, laureatka ubiegłorocznej edycji konkursu.

Dyrektor Witold Bierła przedstawił nową formułę Turnieju. Po raz pierwszy turniejowe zmagania będą trwały dwa dni, nowym elementem będą nocne manewry oraz konkurs strzelecki na strzelnicy w Komendzie Powiatowej Policji w Jarocinie. Z kolei aspirant Agnieszka Zaworska wspomniała o patronie Turnieju, asp. Janie Kubiaku oraz o apelu pamięci, który rozpoczyna co roku konkurs. Dominika Juszczak opowiadała o swoich planach na przyszłość oraz o konkursowych zadaniach.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd