Kwesta na rzecz podopiecznych Fundacji Ogród Marzeń

GaleriaW ramach KLUBU WESOŁYCH OGRODNIKÓW ok. 80 wolontariuszy naszej szkoły kolejny raz zbierało pieniądze na pomoc podopiecznym Fundacji Ogród Marzeń- młodym ludziom oraz dzieciom chorym i niepełnosprawnym. Akcję rozpoczęliśmy już w sobotę 25.03.2017r. - o godzinie 12.00 początek zlotu samochodów Alfa Romeo i Fiatów 126p na terenie żerkowskiego MCT, gdzie można było spotkać naszych wolontariuszy – Paulę Rupiczak, Patryka Walczaka i Arka. Od godz. 16.00 do 19.00 na sali sportowej ZSP nr 2 w Jarocinie odbył się maratonu Zumby. Wieczorem w siedzibie fundacji, odbył się zamknięty pokaz kolekcji damskiej - na wybiegu zobaczyliśmy modelki w różnych strojach - specjalną kolekcję przygotował sklep MONTENAPOLEONE. Główne działania przypadły na niedzielę 26.03.2017r. - od godziny 15.00 Stowarzyszenie "Zerknij Tu" zaprosiło na Turniej Bowlingu, który odbył się w kręgielni w Żerkowie i potrwał do godz. 17.00. - od godzinie 16.00 w Domu Kultury w Kotlinie specjalny koncert – było ponad 100 wykonawców, tam udzielał się nasz Jakub Matuszewski - od godziny 16.00 do 19.00 pokaz mody dziecięcej w siedzibie fundacji, podczas którego mogliśmy posłuchać występu naszego wolontariusza Arka Udzika, zaśpiewała także uczestniczka aktualnego Idola – Carmel Karina Olejniczak. A nasi wolontariusze od samego rana w Jarocinie oraz wielu mniejszych miejscowościach na terenie powiatu jarocińskiego prosili o wsparcie dla podopiecznych Fundacji Ogród Marzeń. Dla nich należ się szczególne PODZIĘKOWANIA!!! Wieczorem przed siedzibą fundacji odbył się pokaz FireShow przygotowany przez szkołę Antonio Street. Finał już tradycyjnie zakończył się przy torcie ufundowanym przez cukiernię Anny Malechy. - Jesteśmy razem już 7 lat. To wspaniałe, że udało nam się wytrwać tak długo i wspólnie zrobić tak wiele dobrego – dziękowała Beata Frąckowiak - Piotrowicz, prezes FOM. Szczególne podziękowania kierujemy dla wolontariuszy: Sandry Grajek, Agnieszki Wiśniewskiej, Weroniki Węcek, Karoliny Woźniak, Aleksandry Mazurek, Jakuba Krzywdy, Szymona Danielaka, Honoraty Bystrzyckiej, Natalii Pluty, Sary Skrzatek, Kamili Rąplewicz, Natalii Mikołajewicz, Szymona Dominiaka, Katarzyny Andrzejczak, Dominiki Wierzowieckiej, Angeliki Ostojskiej, Mariki Maćkowiak, Dominiki Kermes, Julii Kwaśniewskiej, Karoliny Nawrockiej, Weroniki Bagrowskiej, Mateusza Urbaniaka, Artura Przybylskiego, Krystiana Stachowskiego, Joanny Komendzińskiej, Weroniki Broniarczyk, Kingi Osołkowskiej, Weroniki Zawisły, Sandry Jadczak, Magdaleny Ludwiczak, Arkadiusza Udzika, Mateusza Łakomego, Bartosza Skałeckiego, Mariki Antkowiak, Julii Rebelki, Wiktorii Bartkowiak, Martyny Roszak, Karoliny Jakóbczak, Agnieszki Orchowskiej, Sandry Szymczak, Pauliny Haremskiej, Małgorzaty Golińskiej. BARDZO MOCNO DZIĘKUJĘ!!!-Hanna Wardeńska.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd