Konkurs Matematyczny "Rusz głową"

GaleriaDnia 12.04.2017 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie odbył się Konkurs Matematyczny pt. "Rusz głową" dla klas pierwszych i drugich Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Do konkursu zgłosiło się 20 uczniów (IA - 2 osoby, IB - 3 osoby, IC - 2 osoby, IE - 1 osoby, IF - 1 osoba, IIB - 4 osoby, IIC - 2 osoby, IID - 1 osoba, IIE - 4 osoby). Konkurs miał na celu popularyzację przedmiotu uchodzącego za królową nauk- matematyki, doskonalenie wiedzy i umiejętności matematycznych wśród uczniów Zasadniczej Szkoły Zawodowej, mobilizowanie uczniów do samodzielnej pracy, pobudzenie do twórczego myślenia oraz wspieranie rozwoju młodzieży uzdolnionej matematycznie. Uczestnicy rozwiązywali 8 zadań, które przygotowywały Panie Anna Czajka i Danuta Twardy - nauczyciele matematyki. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku w konkursie weźmie udział więcej uczniów.

Oto wyniki:
I miejsce: Śmigiel Kamila – klasa I A
II miejsce: Kropska Oliwia – klasa IIC
III miejsce: Śmigiel Damian – klasa IIB

Nagrody, które ufundowało Starostwo Powiatowe w Jarocinie zostaną wręczone na najbliższym apelu przez Dyrektora Szkoły Pana Witolda Bierłę. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w przyszłym roku szkolnym.

Organizatorzy: Anna Czajka Danuta Twardy

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!