Wizyta przedszkolaków z Niepublicznego Przedszkola Puchatek w Golinie

GaleriaNaszą szkołę nie tylko odwiedzają gimnazjaliści zapoznający się z ofertą edukacyjną szkoły, ale także młodsi zainteresowani tym, w jaki sposób dorośli pracują.

25 kwietnia miała miejsce nietypowa wizyta. Odwiedziły nas najmłodsze Przedszkolaki z grupy Krasnoludków i Kangurków z Niepublicznego Przedszkola Puchatek w Golinie. Dzieci pełne entuzjazmu i energii zapoznały się z warsztatami szkolnymi, szkołą i salą gimnastyczną. Największą radością była wizyta w pracowni fryzjerskiej, z której wyszli odmienieni oraz wspaniała zabawa na sali gimnastycznej. Chłopców szczególnie zainteresowały pracownia elektryczna, elektroniczna i mechaniczna. Przedszkolaki dodatkowo miały okazję zobaczyć pięknie przyozdobione stoły podczas konkursu, który odbywał się w auli szkolnej.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!