Turniej Młodych Lakierników

GaleriaUczniowie z 3 klasy technikum pojazdów Filip Roszak i Sebastian Frąckowiak zajęli 7 miejsce w Turnieju Młodych Lakierników, który odbył się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, podczas największych targów motoryzacyjnych w Polsce Poznań Motor Show 2017.

Do pierwszego internetowego etapu turnieju zgłosiło się ponad 200 drużyn, z których do Poznania zaproszono 14 ekip. Konkurs składał się z dwóch etapów: teoretycznego i praktycznego. Szczególnie ten drugi stanowił wyzwanie dla młodych lakierników. Uczniowie musieli między innymi złożyć pistolet lakierniczy na czas, przygotować powierzchnię do lakierowania, dobrać odpowiedni kolor lakieru. Filipa i Sebastiana w czasie wykonywania zadania możecie zobaczyć na kanale youtube.

Organizatorzy podkreślali wysoki poziom przygotowania uczestników turnieju, przez co o ostatecznej kwalifikacji zadecydowały szczegóły.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!