Odrestaurowali motorower

GaleriaPodczas Targów Poznań Motor Show 2017 zostały ogłoszone wyniki „Akademii Renowacji”, w ramach której nasi uczniowie otrzymali do renowacji motorowej marki Komar z kolekcji Muzeum Motoryzacji Zbigniewa Koprasa. Organizatorzy przyznali, że wszystkie szkoły zaprezentowały wysoki poziom, w związku z czym każda placówka otrzymała stosowny certyfikat oraz nagrody rzeczowe.

W pracach konserwatorskich brali udział uczniowie: Filip Roszak, Dominik Makowiecki, Tomasz Walczak, Mateusz Cichoń, Mateusz Regulski, Krzysztof Wojtczak, Sebastian Frąckowiak oraz Domini Korcz pod opieką pana Krystiana Walczaka. Naszym mechanikom udało się zdobyć oryginalne części i opony pochodzące z czasów produkcji Komarów. Na kanale youtube można zobaczyć filmik z prezentacji odrestaurowanego motoru

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd