Filip Roszak najlepszy w rejonowych eliminacjach turnieju motoryzacyjnego

Galeria21 kwietnia 2017r. w Zespole Szkół Przyrodniczo-Politechnicznych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Marszewie odbyły się eliminacje rejonowe XXI Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego dla Szkół Ponadgimnazjalnych obejmujące powiaty z obszaru Delegatury Kuratorium Oświaty w Kaliszu.

Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Filip Roszak, Sebastian Frąckowiak, Dominik Korcz z klasy III TS (technikum pojazdów samochodowych). Turniej składał się z części teoretycznej – test z zakresu wiedzy z bezpieczeństwa ruchu drogowego i historii motoryzacji oraz z części praktycznej:
- pokonanie toru przeszkód motorowerem,
- jazda sprawnościowa samochodem z tzw. „talerzem Stewarta”,
- przygotowanie motoroweru do jazdy,
- udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej.

W kwalifikacji końcowej drużyna zajęła II miejsce i zakwalifikowała się do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się 25 maja w WORD w Koninie. W kwalifikacji indywidualnej I miejsce zajął reprezentant naszej szkoły - Filip Roszak.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd