Warsztaty stylizacji i projektowania mody

GaleriaW Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie zostały zorganizowane dla gimnazjalistów warsztaty stylizacji i projektowania mody. Poprowadziła je pani Anna Michalak-Bartosz – wykładowca Uniwersytetu Adama Mickiewicza z Wydziału Pedagogiczno - Artystycznego w Kaliszu.

Młodym i kreatywnym gimnazjalistkom przybliżyła różnorodne style mody, którymi kierują się najsławniejsi projektanci z Polski i ze świata. W części praktycznej uczestniczki przełożyły swoje projekty na papier i w grupie omawiały je ze specjalistką. Wyobraźnia i twórcze podejście do tematu było widać gołym okiem.

Warsztaty stanowiły namiastkę pracy projektanta mody, ale niewątpliwie rozwinęły w młodych adeptach tej sztuki chęć dalszego eksperymentowania.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!