Warsztaty fryzjersko-kosmetyczne dla gimnazjalistów

16 maja w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych  nr 2 w Jarocinie odbyły się warsztaty fryzjersko-kosmetyczne dla gimnazjalistów, które cieszyły się dużym zainteresowaniem. Uczestnicy warsztatów mieli okazje zapoznać się z podstawami pracy fryzjera  i wizażysty. Uczennice klasy 2 technikum usług fryzjerskich zaprezentowały szereg technik  zaplatania warkoczy, wykorzystywania sprzętu fryzjerskiego, a także podstawy makijażu. Każdy chętny mógł z pomocą uczniów wykonać fryzurę i makijaż.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!