Wizyta uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 4

23 maja w naszej bibliotece gościliśmy uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Jarocinie. Dzieci z klas III d i III e wysłuchały w ramach projektu „Wielkie Wiosenne Czytanie Gości”- dwóch tekstów czytanych przez nauczycieli bibliotekarzy.

Wizyta dzieci w naszej bibliotece stanowiła zwieńczenie całego projektu. Dzieci z zainteresowaniem i w skupieniu wysłuchały opowieści „Krzyś i gang Pelargonii” oraz 12 ważnych praw Prawo do nauki o chłopcu, który spóźniał się do szkoły. Uczniowie bezbłędnie odpowiadali też na zadawane pytania. Na koniec wszyscy otrzymali słodki poczęstunek ufundowany przez Radę Rodziców.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!