Mechanicy w RBB STAL

Galeria26 maja uczniowie z klasy drugiej Technikum Mechanicznego z panem Janem Łowczowskim zwiedzali zakład RBB Stal w Jarocinie. Grupę po halach przedsiębiorstwa oprowadzał pan Paweł Szymczak, mistrz wydziału obrabiarek skrawających i były uczeń naszej szkoły.

Młodzież zobaczyła park maszynowy, m.in. nowoczesne obrabiarki sterowane numerycznie, robot spawalniczy, wycinarka laserowa do grubych arkuszy stali oraz wycinarka plazmowa. Uczniowie zapoznali się w procesem produkcyjnym wyrobów wytwarzanych w RBB Stal.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd