Mistrzostwa szkoły w siatkówce plażowej dziewcząt

18 maja 2017r. odbyły się mistrzostwa szkoły w siatkówce plażowej dziewcząt. W zawodach uczestniczyły: Klaudia Czerzniak ITF, Katarzyna Przybylska I TF, Ewelina Lis I TF Marta Stróżyk IILPA Natalia Orzłowska I LW, Wiktoria Wachowiak ILW, Zuzanna Winiaszewska ILW, Julita Litwin II LW, Magdalena Gorońska IILW, Ariadna Bystrowska II LW, Oliwia Rzepecka II LW, Marika Antkowiak II LW. Mistrzostwo szkoły zdobyły Oliwia Rzepecka i Marika Antkowiak z II LW, drugie miejsce zajęły Magdalena Gorońska z II LW i Marta Stróżyk z II LPA, na trzecim uplasowały się Julita Liwtin z II LW (Klaudia Czerzniak z I TF) i Ariadna Bystrowska z II LW. Laureatki szkolnego turnieju reprezentowały naszą szkołę na mistrzostwach powiatu. Najwyżej w tych rozgrywkach uplasowały się Oliwia Rzepecka i Marika Antkowiak z II LW, zajmując 4 lokatę.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd