II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym

Sandra Mikołajewska, uczennica klasy I B liceum ogólnokształcącego o profilu policyjno - prawnym zajęła II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym Architektura w moim otoczeniu, organizowanym przez IX Liceum Ogólnokształcące im. Karola Libelta w Poznaniu. Praca Sandry miała dużą konkurencję, bowiem na konkurs nadesłano 166 prac z 38 wielkopolskich szkół. Profesjonalne jury oceniało je w dwóch kategoriach: gimnazjum i liceum. Wystawa wszystkich prac będzie eksponowana w holu Urzędu Wojewódzkiego.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!