Spotkania klasowe po latach

Okazuje się, że więzi wyniesione ze szkoły są „na całe życie”. Przekonali się o tym absolwenci naszej szkoły, którzy 9 czerwca 2017 r. spotkali się ze swoimi wychowawcami. W miłej i serdecznej atmosferze wspominano przede wszystkim nauczycieli, koleżanki i kolegów i „różne” sytuacje z życia klasowego.

Galeria

Absolwenci Liceum Krawieckiego (wych. Michał Wojtkowiak) i Technikum Mechanicznego (wych. Barbara Niewiada,) rok 1997
Stoją od lewej na dole: Monika Kordus, Honorata Grygiel, Ewa Zawal, Renata Walczak, Agnieszka Szewczyk, Monika Groch, Aneta Kempska, Katarzyna Florkowska, Małgorzata Giel, Joanna Siwecka, Karolina Nowak, Sylwia Konopka, Agnieszka Grzech, Danuta Szpera
Stoją od lewej na górze: Jacek Chmura, Radosław Staszak, Krzysztof Wróbel, Jakub Glapiak, Jacek Raś, Grzegorz Kubasik, Zenon Gwizdek, Tomasz Antczak, Mariusz Adamkiewicz, Dariusz Busza, Michał Orłowski, Marcin Horbacz, Maciej Sołtysiak

Galeria

Absolwenci Technikum dla Dorosłych (wych. Teresa Buchwald), rok 1987
Stoją od lewej na dole: Włodzimierz Matysiak, Anna Hofmańska (Marciniak), Teresa Buchwald, Jadwiga Żurek (Lis), Maria Rogala (Mróz), Aurelia Wojtecka (Kwiecińska) II rząd od lewej: Zofia Skibicka (Biała), Leszek Gawenda, Renata Pohl (Gralczyk), Iwona Nowak (Kmieciak), Jarosław Opiła, Stanisław Solarski (nauczyciel przedmiotów elektrycznych), Jacek Gendera III rząd od lewej: Roman Urbaniak, Krzysztof Andrzejczak, Krzysztof Zawodny, Danuta Szlachetka (Mazurkiewicz), Dariusz Kazimierczak

Galeria

Absolwenci ZSZ - (wych. Jerzy Kwiatkowski), rok 1977

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!