Wojewódzka Liga Lekkoatletyczna Szkół Ponadgimnazjalnych

GaleriaW miniony wtorek 03.10.2017 na stadionie lekkoatletycznym GOSiR w Poznaniu odbyła się Wojewódzka Szkolna Liga Lekkoatletyczna.

Reprezentacja Naszej szkoły liczyła 11 dziewcząt i 11 chłopców. Wśród nich najlepszą okazała się Natalia Ciesielska z klasy II TH, zdobywając złoty medal w skoku w dal oraz srebro razem z koleżankami Hanną Skowron, Aleksandrą Szukalską, Eweliną Stawską w sztafecie 4x100m, pobijając tym samym rekord szkoły.

Tuż za podium uplasował się Wyrwas Aleksander w pchnięciu kulą, do medalu zabrakło mu zaledwie 7cm.

Świetnie spisali się również pozostali zwodnicy: Bogacz Jakub (skok w dal), Marciniak Hubert (1500m), Michalczyk Marcin (1500m), Mike Szymon (400m), Młokosiewicz Oskar (pchnięcie kulą), Olejniczak Kacper (pchnięcie kulą), Talbierz Artur, Nowak Jakub, Stawicki Michał, Gendaszyk Miłosz (sztafeta 4x100m), Kaczmarek Zuzanna (800m), Pantofel Sandra (400m), Roszak Izabela (800m), Rybczyńska Julia (pchnięcie kulą), Sierszuła Wiktoria (pchnięcie kulą), Tyc Jagoda (skok w dal), Wiśniewska Agnieszka (800m).

Zarówno drużyna dziewcząt jak i chłopców zajęła wysokie 7 miejsce wśród 38 startujących Szkół z Województwa Wielkopolskiego.

GRATULACJE!!!

DMC Firewall is a Joomla Security extension!