Sprzątanie Świata 2017 ‘Clean Up the World 2017’

Zakończyliśmy zbiórkę zużytych telefonów w ramach IX edycji ogólnopolskiej akcji ekologicznej, pod hasłem: “ODDAJ ZUŻYTY TELEFON KOMÓRKOWY - ATRAKCYJNE NAGRODY CZEKAJĄ”, organizowanej przez firmę EKOPHONE, pod honorowym patronatem profesora Zbigniewa Nęckiego z Uniwersytetu Jagiellońskiego.

W poniedziałek 27.11.2017 r. uczennice II LW – Dominika Staniewska i Angelika Chojecka spakowały wszystkie zużyte telefony, które udało nam się zebrać podczas naszej akcji. Zgodnie z regulaminem konkursu wysłaliśmy zgłoszenie naszej szkoły do udziału w nim oraz podaliśmy propozycje dwóch haseł ekologicznych: 1. TELEFON ODDAJĘ – ŚRODOWISKU ŻYCIE DAJĘ 2. ŚRODOWISKO URATUJĘ, GDY TELEFON PODARUJĘ.

Podczas akcji udało nam się zebrać 20 kilogramów baterii. Na rozstrzygnięcie konkursu z niecierpliwością czekamy do stycznia 2018r.

WSZYSTKIM UCZESTNIKOM BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJĘ!!! – organizator Hanna Wardeńska

DMC Firewall is a Joomla Security extension!