Mistrzostwa Powiatu w Unihokeja

Galeria W dniu 31.11.2017 odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Unihokeja Szkół Ponadgimnazjalnych.

Zawody rozegrały się w sali gimnastycznej Liceum Ogólnokształcącego w Jarocinie. Do rozgrywek przystąpiły trzy szkoły z naszego powiatu. Zacięta rywalizacja między zespołami przyniosła wszystkim mnóstwo emocji i zmiennych zwrotów akcji. Bardzo dobrze wystąpiły nasze drużyny zajmując pierwsze miejsca.

Harmonogram spotkań szkół:
1. ZSP 2 – ZSP 1 Chłopcy wynik 1 : 1
2. ZSP 2 - ZSP 1 Dziewczyny wynik 2 : 0
3. ZSP 2 – ZSO Chłopcy wynik 2 : 0
4. ZSP 2 – ZSO Dziewczyny wynik 6 : 1
5. ZSP 1 - ZSO Chłopcy wynik 2 : 3
6. ZSP 1 – ZSO Dziewczyny wynik 2 : 0

Skład zespołu dziewczyn:
Trener : Izabella Kolanowska
Szczepaniak Aleksandra, Biegańska Klaudia, Woźniak Karolina, Szukalska Aleksandra, Cichoń Laura, Cichoń Sandra, Kurzajak Patrycja, Cicha Klaudia, Kaczmarek Agata, Bagrowska Żaneta, Urbaniak Julia, Kończak Sandra, Wardeńska Weronika, Nawrocka Natalia, Urbaniak Julia, Wieruszewska Julia, Waszak Kinga.

Skład zespołu chłopaków:
Trener : Maciej Woźniczka
Hałas Bartosz, Szymon Kościelniak, Patryk Mankiewicz, Miłosz Wachowiak, Jakub Nowicki, Andrzej Łabędzki, Damian Woźniak Marcin Szymkowiak, Kacper Mizera, Krzysztof Potarzycki, Patryk Migalski, Kacper Józefiak, Mikołaj Marciniak, Patryk Strzelczyk, Grajeta Kajetan.

Our website is protected by DMC Firewall!