Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu Drużynowym

Galeria8 listopada na krytej pływalni w Jarocinie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu Drużynowym dziewcząt i chłopców. Nasza szkolna reprezentacja podtrzymała dobra passę z ubiegłego tygodnia, kiedy zwycięstwo w powiecie zapewnili sobie dziewczęta i chłopcy w unihokeju i badmintonie. Nasze obie sztafety wywalczyły Mistrzostwo Powiatu i tym samym zapewniły sobie prawo startu w zawodach wojewódzkich, które odbędą się 16 listopada na Termach Maltańkich.

Oto skład naszych reprezentacji:
dziewczęta: Julia Adamczak - I LW, Angelika Baranek - II LPA, Dagmara Idzikowska - I c, Anna Roszak - I LR, Zofia Wieczorek - I LR, Sandra Woźnik - III LW, Kornelia Wróbel - II LPB, Wiktoria Wachowiak - II LW, Ewelina Lis - II TF.
chłopcy: Daniel Jankowski - I b, Kacper Kasałka - II TS, Bartek Kordus - III LW, Hubert Marciniak - I TS, Hubert Musiał - I LW, Jakub Nowak - III TM, Kamil Piniewski - III TS, Tomasz Puślecki - I TS, Brajan Urbaniak - II LPA, Dawid Sipiak - III G.

KOMUNIKAT KOŃCOWY KATEGORIA DZIEWCZĄT:
1. ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NR 2 W JAROCINIE, - 5.47.72
2. I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W JAROCINIE - 6.12.20
3. ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NR 1 W JAROCINIE - 7.03.14

KATEGORIA CHŁOPCÓW:
1. ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NR 2 W JAROCINIE - 4.41.84
2. I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W JAROCINIE - 4.43.31
3. ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NR 1 W JAROCINIE - 5.06.81

Our website is protected by DMC Firewall!