Konkurs na najlepszą stylizację Halloweenową

GaleriaW dniu 31.10.2017r. naszą szkołę nawiedziła inwazja Zombie. Upiory, wiedźmy, żywe trupy i inne straszydła rywalizowały w szkolnym konkursie na najlepszą stylizację Halloweenową. W konkursie brały udział wszystkie klasy fryzjerskie. Oceniano stylizację na którą składały się: przebranie, makijaż i fryzurę. Pomysłowość uczestników konkursu przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Wyglądali oni naprawdę przerażająco, o czym mieli okazję przekonać się mieszkańcy Jarocina.

Przemarsz halloweenowych bohaterów ulicami naszego miasta wywołał niemałą konsternację i przerażenie wśród przechodniów. Najlepsze i najstraszniejsze stylizacje zaprezentowali uczniowie klasy IV TFN, drugie miejsce zajęła klasa III TFE, a na trzecim stopniu podium stanęła klasa II TF.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom.

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd