Retro Motor Show 2017

GaleriaUczniowie klas - III THS, I TSN i II E wraz z opiekunami - Hanną Wardeńską, Renatą Rożek, Zbigniewem Rychterem i Krystianem Walczakiem mogli zobaczyć, jak wyglądała klasyczna motoryzacja XX wieku podczas Targów Pojazdów Zabytkowych RETRO MOTOR SHOW w Poznaniu.

Prezentowane były najpiękniejsze, unikatowe okazy - zabytkowe pojazdy, na widok których szybciej zabiło serce, a w oku zakręciła się łezka…

Targi Pojazdów Zabytkowych RETRO MOTOR SHOW to prezentacja kilkuset modeli z minionej epoki. Tych dobrze nam znanych z rodzimej produkcji, jak i modeli z całego motoryzacyjnego świata! Klasyczna motoryzacja ponownie zawładnęła stolicą Wielkopolski, a targi klasyków RETRO MOTOR SHOW przeniosły nas w czasie i pozwoliły zobaczyć najpiękniejsze okazy motoryzacyjnej historii świata!

Our website is protected by DMC Firewall!