VII Bieg Niepodległości

GaleriaDnia 10.11.2017r. w 99 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości odbył się VII Bieg Niepodległościowy organizowany przez I Liceum Ogólnokształcące w Jarocinie. Grupa biegaczy licząca około 120 osób po uroczystej akademii, z jarocińskiego rynku udała się pod pomnik Gen. Stanisława Taczaka do Mieszkowa. Obok reprezentantów naszej Szkoły udział w biegu wzięli: przedstawiciele straży pożarnej, policji, wojska, uczniowie jarocińskich szkół wraz z opiekunami z ZSP nr 1, ZSPB w Tarcach, I LO Jarocin, SP nr 2, SP nr 3, Niepublicznej SP im. T. Kościuszki oraz Biegacze Jarocin.

Na biegaczy pod pomnikiem Gen. Taczaka w Mieszkowie czekał na wszystkich uczestników pakiet żywieniowy. Dodatkowo każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal i dyplom oraz specjalnie przygotowane na tą okazję kubki niepodległościowe. Delegacje poszczególnych grup złożyły pod pomnikiem pamiątkowe znicze.

Skład reprezentacji ZSP 2 Jarocin: Ciesielska Natalia IITH, Wiktoria Kaźmierczak IITH, Skowron Hanna ILP, Pantofel Sandra ILP, Mrówczyńska Daria ILR, Grzesiak Natalia ILR, Sobczyk Wiktoria ILR, Wawrzyniak Patryk IIILPB oraz Pani Marzena Kościelniak

DMC Firewall is a Joomla Security extension!