Mistrzostwa Powiatu Jarocińskiego w Piłce Ręcznej

GaleriaW dniu 9 listopada 2017r. w sali Liceum Ogólnokształcącego w Jarocinie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Jarocińskiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt. Reprezentacja naszej szkoły po raz czwarty z rzędu zajęła pierwsze miejsce pokonując ZSP nr 1 12:3, oraz drużynę LO 6:1. Najwięcej bramek w tym turnieju zdobyła Anita Misiorek (ZSP nr 2) – 8 bramek. Następnym etapem rozgrywek będzie turniej rozegrany 27 listopada 2017 w sali gimnastycznej ZSP nr 2 o Mistrzostwo Rejonu Poznań – Wschód.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 reprezentowały: Weronika Wardeńska, Martyna Kluga, Katarzyna Wojtkowiak, Marta Nowak, Julia Karpińska, Sandra Grajek, Anita Misiorek (kapitan), Wiktoria Sierszuła, Kinga Waszak, Aleksandra Walendowska, Julia Rybczyńska (bramkarz), Maria Pośpieszna, Marta Stróżyk (bramkarz), Zuzanna Kubiak. Trener Jarosław Wyrwiński.

Życzymy powodzenia w następnych rozgrywkach i zapraszamy do kibicowania naszej drużynie w dniu 27 listopada.

Our website is protected by DMC Firewall!