Zajęcia terenowe w Wielkopolskim Parku Narodowym

Galeria13.11. odbyła się pierwsza wycieczka w ramach projektu „Rozwój kompetencji kluczowych w szkołach ponadgimnazjalnych w powiecie jarocińskim” dofinansowanego ze środków.

Udział w niej wzięło 40 uczniów, którzy uczestniczą w zajęciach warsztatowo- terenowych z zakresu przedmiotów przyrodniczych wraz z opiekunami - Hanną Wardeńską, Izabelą Wojtkowiak i Moniką Mankiewicz-Wieczorek.

Zajęcia terenowo-stacjonarne odbyły się w Wielkopolskim Parku Narodowym i składały się z części teoretycznej – wykładu z projekcją multimedialną oraz części praktycznej- ćwiczeniowej. Uczniowie uczestniczyli w zajęciach z zakresu kartografii oraz pomiarów i obserwacji terenowych oraz w zajęciach z zakresu paleontologii i geologii.

Młodzież czeka już na kolejne wyjazdy.

Our website is protected by DMC Firewall!