Udany występ na Mistrzostwach Województwa Wielkopolskiego w Drużynowym Pływaniu

Bardzo udany występ na Mistrzostwach Województwa Wielkopolskiego w Drużynowym Pływaniu zanotowały reprezentacje naszej szkoły dziewcząt i chłopców. W łącznej klasyfikacji województwa Wielkopolskiego chłopcy zajęli 10, a dziewczęta 12 miejsce.

Na wynik klasyfikacji generalnej miała wpływ suma punktów uzyskanych przez naszych pływaków w startach indywidualnych i drużynowych. Jest to niewątpliwie największy sukces reprezentacji naszej szkoły w pływaniu na szczeblu wojewódzkim. Nasze reprezentacje popłynęły w następujących składach:
dziewczęta: Julia Adamczak - I LW, Angelika Baranek - II LPA, Dagmara Idzikowska - I c, Anna Roszak - I LR, Zofia Wieczorek - I LR, Sandra Woźnik - III LW, Kornelia Wróbel - II LPB, Wiktoria Wachowiak - II LW, Ewelina Lis - II TF.
chłopcy: Daniel Jankowski - I b, Kacper Kasałka r - II TS, Bartosz Kordus - III LW, Hubert Marciniak - I TS, Hubert - Musiał I LW, Jakub Nowak - III TM, Kamil Piniewski - III TS, Tomasz Puślecki - I TS, Brajan Urbaniak - II LPA.

Our website is protected by DMC Firewall!