Po parkach i lasach, czyli o zajęciach terenowych słów kilka

Galeria7 grudnia 2017 odbyła się trzecia wycieczka w ramach projektu współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego „ROZWÓJ KOMPETENCJI KLUCZOWYCH W SZKOŁACH PONADGIMNAZJALNYCH W POWIECIE JAROCIŃSKIM”, którego beneficjentem jest powiat jarociński. Udział w niej wzięło 40 uczniów, którzy uczestniczą w zajęciach warsztatowo- terenowych z zakresu przedmiotów przyrodniczych wraz z opiekunami Hanną Wardeńską, Moniką Mankiewicz- Wieczorek i Danutą Twardy. Młodzież wzięła udział w zajęciach terenowo – stacjonarnych w Muzeum Leśnictwa i pokazowej zagrodzie zwierząt w Gołuchowie oraz Ośrodku Edukacji Przyrodniczej w Lądzie. W Gołuchowskim parku uczniowie zobaczyli wiele unikatowych drzew, poznali warunki, w których żyją żubry, koniki polskie i daniele. Z kolei w Ośrodku Edukacji Przyrodniczej mogli uzupełnić swoją wiedzę na temat struktury lasów.

Our website is protected by DMC Firewall!