Po prostu lubią pomagać, przygotowali szlachetne paczki

GaleriaIdea Szlachetnej Paczki jest piękna, bo łączy ludzi i pozwala wesprzeć tych, którzy potrzebują pomocy. Ważna jest możliwość spełnienia marzeń i zaspokojenia potrzeb osób znajdujących się w trudnej sytuacji, ale równie istotne jest uczenie się wrażliwości na drugiego człowieka i zarażanie młodych ludzi ideą niesienia bezinteresownej pomocy.

W grudniu 2017 pomoc trafiła do rodzin czworga uczniów z naszej szkoły. Było to możliwe dzięki przeprowadzonej zbiórce pieniędzy. Serdeczne podziękowania należą się uczniom, nauczycielom, pracownikom ZSP nr 2 w Jarocinie, dzięki którym udało się zebrać kwotę 1250 złotych oraz pracownikom jednostek podległych Starostwu Powiatowemu, którzy na przygotowanie paczek przeznaczyli 300 złotych.

Nie udałoby się sprawić radości uczniom i ich rodzinom, gdyby nie praca wolontariuszy. W tym roku w naszej szkole zbiórkę przeprowadziły wolontariuszki: Sandra Grajek, Marika Maćkowiak, Joanna Plesiak, Oliwia Rzepecka.

Miłość wyraża się w trafionym prezencie, który nie jest banalnym podarkiem, ale strzałem prosto w serce. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś trafi w nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!