Uczniowie liceum policyjnego z zaświadczeniami ukończenia szkolenia przysposobienia policyjno – prawnego

GaleriaW środę, 17 stycznia br. w Komendzie Powiatowej Policji w Jarocinie odbyła się uroczystość wręczenia certyfikatów ukończenia szkolenia 49 uczniom klas trzecich liceum z przysposobieniem policyjno-prawnym z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie. W spotkaniu uczestniczyli: Komendant Powiatowy Policji w Jarocinie - insp. Krzysztof Rzepczyk, Sekretarz powiatu jarocińskiego - pan Jan Bartczak, dyrektor ZSP nr 2 w Jarocinie – pan Witold Bierła oraz uczniowie klas III wraz z wychowawcami.

Z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Jarocinie 49 uczniów klas mundurowych odebrało certyfikaty ukończenia szkolenia, które są uhonorowaniem 3-letniej nauki przedmiotów policyjnych.

Aby otrzymać ten dokument, uczniowie musieli przez okres trzech lat nauki uczestniczyć w zajęciach z zakresu wiedzy policyjnej oraz odbyć szkolenie na obozach. Komendant gratulował uczniom ukończenia nauki i zachęcał do wstępowania w szeregi Policji, zarówno garnizonu wielkopolskiego, jak i innych jednostek na terenie kraju. Kilkoro uczniów już zadeklarowało chęć przystąpienia do egzaminów kwalifikacyjnych i pracy w policyjnym mundurze.

W podziękowaniu za 3-letnią współpracę młodzież wręczyła komendantowi zdjęcia klasowe z podpisami wszystkich uczniów.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!