Uczniowie technikum mechanicznego z zaświadczeniami ukończenia szkolenia przysposobienia pożarniczego

Galeria18 stycznia 2018r. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jarocinie odbyła się uroczystość wręczenia zaświadczeń podsumowujących czteroletni cykl nauki uczniów IV klasy technikum mechanicznego z przysposobieniem pożarniczym.

W wydarzeniu wzięli udział st. brygadier Kazimierz Cieślak - komendant PSP w Jarocinie, Zbigniew Kuzdżał – członek Zarządu Powiatu Jarocińskiego, Witold Bierła – Dyrektor ZSP nr 2 w Jarocinie oraz wykładowcy szkolący z zakresu przysposobienia pożarniczego – mł. kapitan Dariusz Kuderczak i aspirant Bartosz Porażewski. Uczniowie klasy IV technikum mechanicznego z przysposobieniem pożarniczym przybyli na uroczystość wraz z wychowawczynią klasy Katarzyną Uniejewską.

Podczas uroczystości do młodzieży przemawiający skierowali wiele cennych wskazówek związanych z pracą strażaka, ale także dotyczących życia i najważniejszych w nim wartości. Zaświadczenia z rąk st. brygadier Kazimierz Cieślaka, Zbigniewa Kuzdżała i Witolda Bierły otrzymało osiemnastu absolwentów.

Podziękowania dla komendanta oraz wykładowców odczytał uczeń Norbert Aleksandrzak. W swoim wystąpieniu podkreślił fakt, że zaszczytem dla uczniów była możliwość czerpania wiedzy i umiejętności bezpośrednio od profesjonalistów. Uczniowie wraz z podziękowaniami przekazali na ręce komendanta pamiątkowe zdjęcie klasy.

Na zakończenie został odtworzony film wspominający czteroletni cykl szkolenia z przysposobienia pożarniczego oraz ukazujący najważniejsze wydarzenia z tego czasu, po czym wszyscy uczestnicy uroczystości zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!