Nasze porządki stały się już tradycją

GaleriaBędąc już uczniami III THS co roku od klasy pierwszej w czasie ferii zimowych wraz z wychowawcą organizujemy się, aby trochę popracować w naszej przedmiotowej sali geograficznej – tym razem spotkaliśmy się wczesnym porankiem w poniedziałek - 19 lutego 2018r. Głównym celem naszej akcji było posprzątanie zaplecza przy naszej klasie. Dziewczyny – Sandra, Magda, Wiktoria i Martyna wyniosły wszystkie pomoce naukowe, książki i inne przedmioty - czego tu nie było – szybka segregacja rzeczy zbędnych, a resztę należało odkurzyć, uporządkować i na nowo poukładać. Grupę chłopców reprezentował Kamil, który był niezbędny przy zagospodarowaniu nowej szafki - należało ją przetransportować i odpowiednio ustawić. Okazało się, że w czystym, wysprzątanym zapleczu jest bardzo dużo wolnego miejsca.

Nasza sala lekcyjna to nasza wizytówka, dlatego powinna być bardzo estetyczna, aby uczniowie mogli uczyć się w komfortowych warunkach – Sandra i Wiktoria umyły ławki i krzesła, a Kamil z wychowawcą zajęli się przesadzeniem kwiatów, które nie mieściły się już w starych doniczkach. Zostały jeszcze prace kosmetyczne – ustawienie ławek i pozamiatanie klasy.

A efekt końcowy???- wywietrzone!!!- posprzątane!!! Aż przyjemnie było usiąść i chwilkę odpocząć.

Mamy nadzieję, że inni uczniowie uszanują naszą pracę - nie będą brudzić, ani śmiecić, a po zakończonych lekcjach kłaść krzesła na ławki.

Kochani - podziękowania dla – Sandry Szymczak, Magdy Kaczmarek, Wiktorii Dajewskiej, Martyny Grzelak i Kamila Piniewskiego - wasza wychowawczyni p. H. Wardeńska.

Our website is protected by DMC Firewall!