MŁODZI MECHANICY Z DWÓJKI W FINAŁACH OGÓLNOPOLSKICH

8 marca 2018 r. odbyły się eliminacje do VII edycji Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników w kategorii Młody Mechanik organizowanych w ramach Targów Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu. W eliminacjach w których wystartowało 750 drużyn z całej Polski z naszej szkoły wzięło udział 9 drużyn z których aż 5 zakwalifikowało się do finałowej 30-tki.

Do finału ogólnopolskiego zakwalifikowały się drużyny w składzie:
Filip Roszak, Sebastian Frąckowiak – klasa IV TSE
Marcin Nowaczyk, Marcin Kwiatkowski – klasa III THS
Miłosz Pluciński, Maciej Naskręt – klasa II TSE
Tymoteusz Wielowiejski, Dominik Wielowiejski – klasa II E
Marcin Walczak, Kamil Wesołek – klasa II E

W finale, który odbędzie się 5.04.2018 r. w Poznaniu, zawodnicy będą rozwiązywać test z zakresu wiedzy teoretycznej oraz uczestniczyć w praktycznych konkurencjach z zakresu motoryzacji. Opiekunem zespołów jest Zbigniew Rychter.

Organizatorami Ogólnopolskich Mistrzostwa Mechaników są Międzynarodowe Targi Poznańskie i Fundacja Cooperatio, zrzeszająca ekspertów, przedstawicieli organizacji branżowych i firm współpracujących na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz promujących rozwój edukacji technicznej. Również 5 kwietnia 2018 r. w Poznaniu odbędzie się finał III Ogólnopolskich Mistrzostw Lakierników, do którego zakwalifikowali się Filip Roszak i Sebastian Frąckowiak z klasy IV TSE. Ich opiekunem jest pan Krystian Walczak.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!