Mała Pętelka

GaleriaW czwartek 8 marca w Poznaniu, odbył się konkurs dla młodych projektantów, krawców i fryzjerów "Mała Pętelka". Ideą konkursu jest promowanie młodych, ambitnych i utalentowanych projektantów mody oraz fryzjerów, ponieważ pokazy mody połączone są rywalizacją adeptów sztuki fryzjerskiej.

Ogromnym atutem udziału w konkursie jest także możliwość wymiany doświadczeń miedzy szkołami, a także przekazywanie kreatywności i przedsiębiorczości młodych talentów. Młodzi projektanci ze szkół odzieżowych i fryzjerskich rywalizowali w kategoriach "Na czasie, po czasie, do czasu - zegarowe dylematy", "Feeria barw - inspiracje malarstwem".

Konkurs zakończył się dla naszej szkoły sukcesem. III miejsce Fryzura Użytkowa dla Gabrieli Migalskiej i Eweliny Lis z klasy III TF oraz wyróżnienie Fryzura Awangardowa dla Mateusza Królaka z klasy III TF i Aleksandry Kostuj z klasy I TF.

Gratulujemy!!!

DMC Firewall is a Joomla Security extension!