Szkolny Turniej Klas Pierwszych Szkół Średnich

Galeria W dniu 27 marca 2018r. po raz siódmy w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego odbył się Turniej Klas Pierwszych. Brały w nim udział wszystkie klasy ze szkół średnich. Każdą klasę reprezentowała czteroosobowa drużyna:
• z klasy I LP: Jakub Bogacz, Hanna Skowron, Wiktoria Kasprzak, Kacper Urbaniak
• z klasy I LR: Zuzanna Mikołajczak, Maria Pospieszna, Wiktoria Sobczyk, Jakub Jankowiak
• z klasy I LW: Sandra Kończak, Alicja Szalczyk, Kacper Śnieżek, Martyna Andrzejewska
• z klasy I TSN: Oskar Młokosiewicz, Kacper Musiał, Arkadiusz Grześkowiak, Tomasz Szalczyk
• z klasy I TF: Alicja Grodziska, Klaudia Wawrzyniak , Wiktoria Czajka, Sandra Stolińska
• z klasy I THM: Magda Wechterowicz, Oliwia Strzelczyk, Hubert Marciniak, Kacper Olejniczak.

Zadaniem drużyn, przy współudziale koleżanek i kolegów z klasy, a także wychowawców, było ciekawe przedstawienie swojej drużyny, zaprezentowanie piosenki-parodii znanego zespołu, przedstawienie tańca, odegranie scenki kabaretowej oraz wykonanie plakatu przedstawiającego daną klasę. Na ćwiczenie umiejętności aktorskich, komediowych i tanecznych uczniowie mieli jeden dzień przed Turniejem. Rolę jury pełnili zaproszeni goście – pan wicestarosta Mirosław Drzazga, pan dyrektor Witold Bierła i nauczyciele oraz pracownicy naszej szkoły.

Uczniowie prezentowali swoje talenty reżyserskie i aktorskie przed dużą publicznością, dopingowani przez koleżanki i kolegów z klasy. Wszystkie drużyny udowodniły, że potrafią świetnie współpracować i dobrze się bawić. Najwyżej oceniona została klasa I LP (liceum z przysposobieniem policyjno-prawnym), następnie klasy I LR (liceum z przysposobieniem ratownictwo medyczne) i I LW (liceum z przysposobieniem wojskowym). Uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Jarocinie oraz Radę Rodziców przy ZSP nr 2 w Jarocinie.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Our website is protected by DMC Firewall!