Kwesta Fundacji Ogród Marzeń

GaleriaW ramach KLUBU WESOŁYCH OGRODNIKÓW 60 wolontariuszy naszej szkoły już po raz ósmy zbierało pieniądze na pomoc podopiecznym Fundacji Ogród Marzeń- młodym ludziom oraz dzieciom chorym i niepełnosprawnym. Akcję rozpoczęliśmy w bardzo mroźny i śnieżny piątek 16.03.2018r. Późnym wieczorem w Spichlerzu Polskiego Rocka podczas Rockowego Karaoke można było posłuchać piosenki w wykonaniu pana dyrektora Witolda Bierły. W sobotę 17.03.2018r. – zorganizowany został CHARYTATYWNY POKAZ MODY, AKADEMIA REISSA rozegrała specjalny Turniej Piłki Nożnej oraz Aneta Szlachciak zaprosiła na Maraton Zumby. Także w sobotę w Żerkowie można było podziwiać IV zlot samochodów Alfa Romeo i Fiatów 126p.

Główne działania przypadły na niedzielę 18.03.2018r. - licytacje na rzecz podopiecznych Fundacji "Ogród Marzeń, byli szczudlarze, bębniarze z zespołu "7 minut do przerwy", którzy dali świetny występ oraz pokaz animacji dla dzieci. Swoim talentem muzycznym pochwalili się młodzi artyści - śpiewająca Michalina i akordeonista Fryderyk. W "sztabie komisji zbiórki" odbywało się liczenie pieniędzy zgromadzonych w puszkach. Nasi kochani wolontariusze kwestowali od piątku do niedzieli i trochę pracę utrudniała im pogoda, która w tym roku była bardziej arktyczna niż wiosenna – wszędzie prosili o wsparcie i dla nich szczególne PODZIĘKOWANIA!!!

Na zakończenie VIII finału Akcji Wesołych Ogrodników był tort malinowy i konfetti.

BARDZO MOCNO DZIĘKUJĘ!!!-Hanna Wardeńska.

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd