Konkurs na najlepszego operatora

GaleriaW tym roku szkolnym odbyła się w naszej szkole kolejna edycja konkursu „Najlepszy operator obrabiarek skrawających w ZSP nr 2”. W konkursie wzięli udział zarówno uczniowie branżowej szkoły i stopnia, jak i technikum. Zmagania konkursowej odbyły się w szkolnej pracowni obrabiarek skrawających. Turniej zdominowali uczniowie z klasy III B uczący się w zawodzie operator obrabiarek skrawających. Ostateczna klasyfikacja przedstawia się następująco:
I miejsce – Szymon Mike z II TM
II miejsce – Mateusz Tuszyński z III B
III miejsce – Mikołaj Mroczek z III B
IV miejsce Miłosz Cichoń z III B
V miejsce Szymon Dominiak z III B
VI miejsce – Arkadiusz Udzik z III TM.

Nagrody dla laureatów zostały ufundowane przez Radę Rodziców działającą w naszej szkole. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego.

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd