Na MOTOR SHOW podziwiali samochody przyszłości

Galeria 6 kwietnia 2018r. uczniowie klas - IIITHS, ITSN i ITHM wraz z opiekunami- Hanną Wardeńską , Anną Raczkowską i Krystianem Walczakiem podczas Targów Techniki Motoryzacji MOTOR SHOW w Poznaniu mogli zobaczyć, jak będzie wyglądała motoryzacja przyszłości, zarówno tej najbliższej, jak i tej bardziej odległej, która zawita na nasze drogi za kilka lat.

Do Poznania przyjechały samochody dopiero co zaprezentowane m.in. w Genewie. Niektóre z nich wjadą na nasze drogi już niebawem, a część z nich to koncepty pokazujące, w którą stronę zmierza motoryzacja.

Poznań Motor Show 2018, podobnie jak wcześniejsze edycje największych polskich targów tej branży, przedstawia ogromną różnorodność motoryzacyjnego świata. Z jednej strony znajdziemy tam najnowsze odsłony popularnych modeli samochodów, a z drugiej koncepty zdecydowanie przyspieszające bicie serca, które reprezentują przyszłość motoryzacji.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!