X Powiatowy Konkurs Recytatorski „Jej portret”

GaleriaW dniu 13 kwietnia 2018 r. w bibliotece Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie odbył się X Powiatowy Konkurs Recytatorski „Jej portret”. Wzięło w nim udział 10 uczestników z następujących szkół ponadgimnazjalnych – Zespół Szkół Ogólnokształcących, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2, Zespół Szkół Przyrodniczo – Biznesowych, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2

Komisja w składzie:
Dorota Gromada ZSP nr 2,
Grażyna Cychnerska ZSO,
Jadwiga Zielińska ZSPB w Tarcach,
Marta Kantorska ZSP nr 1
wyłoniła zwycięzców:

I miejsce – Filip Maryniak ZSO

II miejsce – Aleksandra Zych ZSO

III miejsce – Dominika Stachowiak ZSO Oliwia Mettler ZSP 2

Wyróżnienie –Jakub Płomiński ZSPB

Konkurs uwieńczony został dyplomami dla wszystkich uczestników, a zwycięzcy obdarowani zostali nagrodami książkowymi ufundowanymi przez Starostwo Powiatowe.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!