Kolejna firma poszukuje pracowników wśród absolwentów ZSP2

GaleriaPo bardzo dobrze zdanych egzaminach potwierdzających kwalifikacje w zawodzie nasi przyszli absolwenci stają się bardzo atrakcyjni na lokalnym rynku pracy.

Kolejny raz przedstawiciele firm z branży mechanicznej spotkali się z nimi w celu przedstawienia ofert pracy. Tym razem byli to przedstawiciele Firmy MART-KAC sp. z o. o. sp. k., która mieści się na ul. Św. Ducha 120 w Jarocinie (http://www.mart-kac.pl/).

Jest to zakład mechaniczny obróbki metali, który w sposób dynamiczny rozwija prowadzoną działalność, dysponując różnorodnymi maszynami - od obrabiarek konwencjonalnych do najnowocześniejszych obrabiarek CNC. Specjalizuje się w usługach kooperacyjnych wymagających szybkiego i częstego przestawiania rodzaju produkcji stosownie do potrzeb klientów. Zapewnia wysoką jakość produkowanych elementów poprzez stałą modernizację parku maszynowego i zatrudnianie wysoko wykwalifikowanych pracowników.

Pan Marek Grzelak, wiceprezes firmy, przedstawił jej historię, zakres działalności i sposób funkcjonowania. Uczniowie obejrzeli film promocyjny przedstawiający sposób pracy, organizację firmy, nowoczesny park maszynowy oraz gotowe wyroby. Następnie posłuchali o dostępnych ofertach pracy m.in. na stanowiskach operatorów szlifierki do płaszczyzn, tokarki CNC, frezarki CNC oraz kontrolerów jakości, spawacza czy magazyniera. Pan Marek Grzelak informował, że pracownicy uczestniczą w specjalistycznych kursach i szkoleniach technicznych, technologicznych i metrologicznych zdobywając nowe umiejętności oraz podnosząc swoje kwalifikacje. Zachęcamy do kontaktu z Firmą http://www.mart-kac.pl/

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd