Najlepszy uczeń w zawodzie sprzedawca

W ubiegłym tygodniu odbył się finał szkolnego konkursu Najlepszy uczeń w zawodzie sprzedawca.

Tytuł szkolnego mistrza w zawodzie sprzedawca i nagrodę ufundowaną przez starostwo powiatowe w Jarocinie zdobyła uczennica klasy III a Natalia Sosnowska, na kolejnych miejscach uplasowały się Angelika Ostojska i Katarzyna Bachorz z tej samej klasy.

Natalia była bezkonkurencyjna z testu wiedzy z zakresu sprzedaży oraz bezbłędnie wykonała zadania dotyczące obliczeń cen tj. podatku Vat, marż i cen brutto. Wypełnianie faktury Vat i działania na kasie fiskalnej wszystkie dziewczyny wykonały bezbłędnie i bardzo sprawnie.

Gratulujemy uczennicom oraz życzymy wielu sukcesów w pracy i powodzenia na egzaminie zawodowym.

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd