„Z nożyczkami przez Europę” - Berlin, Poczdam

GaleriaPo tygodniowych praktykach nadszedł czas na mały relaks. W sobotę uczennice zwiedzały piękny Poczdam- miasto pałaców i ogrodów. Miasto we wschodnich Niemczech położone nad Hawelą znane jest ze swoich bardzo cennych zespołów zabytkowych, głównie z zespołu parkowo-pałacowego Sanssouci z XVIII wieku. Znajduje się on na liście światowego dziedzictwa USESCO. W niedzielę dziewczęta miały możliwość zapoznać się bliżej z zabytkami Berlina. Miejsca, które obowiązkowo każdy turysta musi zobaczyć w stolicy Niemiec: Brama Brandenburska, Reichstag, Katedra w Berlinie, Pomnik pomordowanych Żydów w Europie oraz Muzeum Pergamońskie zachwyciły uczennice. Praktyki zakończyły się po dwóch tygodniach. Uczennice miały możliwość wykonywania zabiegi fryzjerskie związane z farbowaniem i strzyżeniem włosów. Spotkały się z nowościami stosowanymi w niemieckich salonach. Dzięki zdobytym wiadomościom i praktyce młode fryzjerki będą mogły kreatywnie rozwijać swoje umiejętności. Praktyki zakończyły się wręczeniem certyfikatów wszystkim uczestniczkom projektu. W przyszłym roku odbędzie się kolejny wyjazd następnej grupy młodych fryzjerów.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!