Wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie „EKO – PLANETA”

Wiktoria Jakubowska z I LP, Dominika Staniewska z II LW oraz Paulina Warkocka z I THM otrzymały wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym „EKO – PLANETA”. Uczestniczki przygotowywały prace pisemne i albumowe na temat: „Ptaki parków, lasów i łąk”.

Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej „Pokolenie” w Warszawie we współpracy z Międzywydziałowym Studium Ochrony Środowiska Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Jego ideą jest aktywizacja miłośników ojczystej przyrody oraz upowszechnianie wiedzy o ochronie środowiska.

Nagrody i dyplomy zostaną wręczone na najbliższym apelu przez dyrektora szkoły, pana Witolda Bierłę.

Serdecznie gratulujemy!!! Życzymy dalszych sukcesów!!! .

DMC Firewall is a Joomla Security extension!