Zostań darczyńcą Szlachetnej Paczki! Pomóż potrzebującym!

ZOSTAŃ DARCZYŃCĄ SZLACHETNEJ PACZKI! POMÓŻ POTRZEBUJĄCYM!

SZLACHETNA PACZKA to ogólnopolski projekt pomocy rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej, realizowany przez Stowarzyszenie WIOSNA z Krakowa. Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy, darczyńców i dobroczyńców, w grudniu rodziny otrzymują paczki odpowiadające ich indywidualnym potrzebom, a często również marzeniom.

W naszej szkole zbiórka pieniędzy w ramach akcji „Szlachetna Paczka” potrwa od 6 do 14 grudnia 2018r.

Zbiórkę będą prowadzili wolontariusze ze Szkolnego Koła Wolontariatu. Wszystkich informacji na temat akcji udziela koordynator Szkolnego Koła Wolontariatu - HANNA WARDEŃSKA.

Szkolna społeczność liczy prawie 1200 osób, jeśli każdy, wesprze akcję chociażby symboliczną złotówką, to uzbieramy 1200 złotych, jeśli każdy podarowałby 2 złote, to będziemy mogli obdarować potrzebujących sumą 2400 złotych, a jeśli każdy podarowałby 5 złotych, sami policzcie ……

Pamiętajcie, że więcej radości daje obdarowywanie, niż otrzymywanie. Sami sprawdziliśmy. Wierzymy w Waszą hojność i w imieniu obdarowanych już teraz DZIĘKUJEMY.

Our website is protected by DMC Firewall!