Inauguracja roku szkolnego 2018/2019

GaleriaDnia 3 września 2018 roku rozpoczął się nowy rok szkolny. Uroczystość rozpoczęła się mszą w kościele oo. franciszkanów. Następnie przybyli goście, dyrekcja, pracownicy szkoły wraz z uczniami udali się na parking szkolny. Uroczystość zaszczycili swoją obecnością:
• p. Stanisław Martuzalski – członek Zarządu Powiatu Jarocińskiego
• kapitan Radosław Staszak z 16. Jarocińskiego Batalionu Remontu Lotnisk
• starszy brygadier Kazimierz Cieślak – Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Jarocinie
• p. Jacek Dutkiewicz – starszy Cechu Rzemiosł Różnych w Jarocinie
• p. Józef Robak – podstarszy Cechu Rzemiosł Różnych w Jarocinie
• p. Dajana Ręklewska z Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa w Poznaniu
• p. Sławomir Adamczak – przewodniczący Rady Rodziców z ZSP nr 2 w Jarocinie.

Dyrektor szkoły – p. Witold Bierła, p. Stanisław Martuzalski i p. Jacek Dutkiewicz wygłosili przemówienia inaugurujące nowy rok szkolny, życząc wszystkim uczniom zdobywania wiedzy i umiejętności oraz sukcesów edukacyjnych a później zawodowych, a nauczycielom i wychowawcom owocnej i pełnej zapału pracy. Szczególnie serdecznie powitano uczniów klas pierwszych, którzy wybrali naukę w naszej szkole i stali się już członkami naszej społeczności.

Podczas uroczystości uczczono minutą ciszy pamięć poległych i pomordowanych podczas II wojny światowej.

Niech nowy rok szkolny 2018/2019 przyniesie wszystkim spełnienie planów i zamierzeń.

Our website is protected by DMC Firewall!