Piknik Integracyjny

GaleriaDnia 17.09.2018r. w Radlinie odbył się Piknik Integracyjny dla klas pierwszych, który został zorganizowany przez Samorząd Uczniowski działający przy Naszej szkole. Podczas niego uczniowie wraz z wychowawcami musieli zmierzyć się ze specjalnie przygotowanymi konkurencjami. Zabawa rozpoczęła się z samego rana i trwała przez kilka godzin. Pogoda nie zawiodła - bezchmurne niebo i przyjemne promienie słońca towarzyszyły nam przez cały czas.

Piknik rozpoczął się od oficjalnego otwarcia przez Pana Dyrektora Witolda Bierłę, członkinię SU- Aleksandrę Kostuj oraz Przewodniczącego Samorządu - Bartosza Hołubowskiego. Następnie uczniowie klas pierwszych zwarci i gotowi rozpoczęli zmagania. Wśród konkurencji znalazły się m.in.: smakowite talerzyki, kalambury, ujeżdżanie byka, wyciskanie mleka z krowy, a także tor przeszkód. Po ukończeniu wyznaczonych zadań wszyscy mogli skosztować kiełbasek z grilla oraz przepysznych wypieków. W międzyczasie zostały podliczone punkty, których ilość miała zdecydować jakie klasy zostaną nagrodzone. Okazało się jednak, że dwie klasy uzyskały ich tyle samo i musiała zostać przeprowadzona dogrywka, w której dwójka wybranych reprezentantów otrzymała dodatkowe zadanie do wykonania.

Ostatecznie na podium uplasowały się następujące klasy:
1 miejsce- klasa 1THM
2 miejsce- klasa 1D
3 miejsce- klasa 1LP

Zwycięskie drużyny otrzymały w nagrodę bony pieniężne ufundowane przez Radę Rodziców, które mogą przeznaczyć na integracje klasowe.

Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego
Bartosz Hołubowski

DMC Firewall is a Joomla Security extension!